Донецька обласна громадська організація «Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу»

Засновано Інститут 1999 р., зареєстровано як обласну громадську організацію – 17 грудня 2002 р.

Метою діяльності Інституту є сприяння утвердженню демократичних цінностей і відкритого суспільства, поширенню і популяризації досягнень вітчизняної та світової науки в сфері суспільствознавства, дослідженню процесів сучасного розвитку області і країни, всебічна підтримка розвитку освіти, науки, культури та ефективної політики, їх прозорості в інтересах суспільства. Інститут діє згідно чинного законодавства як регіональний центр сприяння недержавним неприбутковим організаціям й іншим установам і закладам, сприяє розвиткурегіональних освітніх і просвітницьких популяризаторських центрів, організацій, асоціацій.

Спеціалізується на дослідницькій, експертній, інформаційній та просвітницькій роботі в регіоні. Організація має значний досвід роботи по виконанню дослідницьких, моніторингових проектів з вітчизняними і зарубіжними партнерами. Надаються інформаційні та консалтингові послуги, PR забезпечення. Серед співробітників Інституту – фахівці з виборчих технологій, електоральної поведінки, по протистоянню фальсифікацій волевиявлення громадян на виборах.

Інститут має мережу навчених інтерв’юерів для соціологічних досліджень, модераторів для проведення фокус-групових інтерв’ю, тренерів з проведення семінарів.

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати