Безвізовий режим. Чого й коли чекати

Питання безвізового режиму для України має от-от потрапити до порядку денного Європарламенту – як тільки буде вирішено питання механізму призупинення безвізових режимів і погоджено позиції європейських інституцій. Після Європарламенту рішення має ухвалити Рада ЄС.

Цього року Європарламент проведе три серії засідань з 21 листопада до кінця року (останній сесійний день – 15 грудня), а Рада ЄС збиратиметься 14 днів, при цьому у деякі дні засідатиме про дві конфігурації Ради, а засідання деяких конфігурацій триватимуть по два дні. Останнє засідання – 19 грудня.

“Європа без бар’єрів” зібрала та виклала в стислій графічній формі  все, що відомо про процедуру ухвалення рішення щодо безвізового режиму для України станом на початок листопада 2016 року.

infografika2

 

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати