ЄВРОПА БЕЗ БАР’ЄРІВ – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ВІЗИ

Наша організація має стійку асоціацію з дослідженнями лише у сфері візової політики. Натомість це не так.

Європа без бар’єрів у співпраці з кіностудією «Доміно продакшн» (Брюссель, Бельгія), підготувала та презентувала документальну стрічку «Незавершена Європа» (трейлер). Для підготовки фільму було взято інтерв’ю у ключових осіб, що творили історію відносин ЄС та Східноєвропейських держав наприкінці  20-го століття. У стрічці було піднято питання: Які причини теперішнього стану відносин між ЄС та країнами Східного Партнерства? Чи були допущені політичні помилки у відносинах ЄС і Східноєвропейськими сусідами, і якщо так, то які? Як слід змінити політику для досягнення успіху двома сторонами?

Кадр з фільму "Незавершена Європа"
Кадр з фільму “Незавершена Європа”

Експерти ЄББ були запрошені до міжнародного проекту від України із дослідження міфів про ЄС та реальність у країнах Східного Партнерства. ЄББ виступила ініціатором презентації результатів дослідження в Україні та Грузії під час зустрічі Форуму громадянського суспільства, що відбулася 2014 року у Батумі.

Зусиллями експертів ЄББ було підготовлено регіональний аналіз прогалин в інституційному та законодавчому потенціалі управління міграційними процесами трьох країн: України, Молдови та Білорусі.

Було підготовлено міграційно-безпекову карту України, яка була презентована в Європейському парламенті (Брюссель).

Організація брала участь у загальноукраїнському дослідженні – «Міграційний профіль України», готувала дослідження у сфері ідентифікаційних документів, зокрема, що стосуються біометричних закордонних паспортів та ID карток.

Також ЄББ брала участь у міжнародному проекті з транскордонних аспектів свободи пересування, вивчаючи міжнародні стандарти та практичні проблеми на прикладі Білорусі, України та Росії.

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати