АСОЦІАЦІЯ «ЄВРОПА БЕЗ БАР’ЄРІВ»

В 2009 році Європа без бар’єрів стала ініціатором створення однойменної асоціації (консорціуму) незалежних громадських організацій та аналітичних центрів з усієї України, що фахово займаються візово – міграційною політикою. Географічно організації-учасники представляють міста (регіони), де розташовані консульські установи країн ЄС: Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Ужгород, Луцьк, Харків, Вінниця

Асоціація консолідувала зусилля громадських активістів та експертів, спрямованих на усунення перешкод свободи пересування в Україні. Учасники ініціативи здійснювали ексклюзивне дослідження – моніторинг візової практики країн-членів ЄС та займались адвокаційною роботою зі впровадження змін у візовій практиці ЄС.

За 5 років спільної роботи, члени Асоціації здійснили:

  • Оцінювання динаміки візово-міграційної практики країн Європейського Союзу в Україні.
  • Підготовку рекомендацій щодо уніфікованих вимог для отримання шенгенських віз, що були частково враховані стороною ЄС, зокрема в частині переліку документів.
  • Встановлення конструктивного діалогу з консульствами в містах, де базуються партнери.
  • Моніторинг практики перетину кордону, зокрема роботу «Єдиного вікна» в період Євро 2012. Рекомендація ЄББ щодо запровадження спільного контролю була взята до уваги адміністрацією прикордонної служби
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати