Польща тимчасово зачиняє консульство в Донецьку

0,,17666019_303,00Консульство Польщі в Донецьку тимчасово припиняє свою роботу через напружену ситуацію з безпекою в регіоні. Польске МЗС закликає своїх громадян негайно залишити Донбас.

З огляду на напружену ситуацію з безпекою у cхідній Україні генеральне консульство Польщі тимчасово припиняє свою роботу в Донецьку, повідомляє у четвер, 12 червня, інформаційне агентство dpa. Польське консульство в Харкові, за даними речника зовнішньополітичного відомства країни, перебере на себе роботу, котру польські дипломати виконували в Донецьку.

Окрім того, польське міністерство закордонних справ в опублікованій 12 червня заяві закликало усіх польських громадян “негайно” залишити Донецьку, Луганську та Запорізьку області у зв’язку з “непередбачуваністю подальшого розвитку ситуації з безпекою” в цьому регіоні України, повідомляє “Укрінформ”.

Консульство Польщі в Донецьку було останнім дипломатичним представництвом країни-члена ЄС, котре ще продовжувало роботу в цьому місті.

Джерело: Deutsche Welle

 

 

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати