Тендер на надання послуг з проведення медіа-моніторингу

snymok

Громадська організація «Європа без бар’єрів» в рамках проекту «Розбудова інституційної спроможності ГО «Європа без бар’єрів» заради реформ у сфері демократії, прав людини та свободи пересування», запрошує взяти участь у тендері на надання послуг з проведення медіа-моніторингу за період з 1 січня 2016 року по 1 січня 2017 року.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці, які мають досвід проведення медіа-моніторингу для громадських організацій, а також мають реєстрацію за відповідними КВЕДами.

Технічне завдання тендеру передбачає проведення моніторингу присутності організації у медіа та підготовку таких звітних матеріалів:

  • Таблиця з переліком згадок і цитувань організації та її експертів в українських і закордонних електронних, друкованих ЗМІ, а також у радіо та телеефірі
  • Аналіз згадок за експертами, темами та тональністю, частотою, часом тощо
  • Підсумковий звіт
  • Рекомендації для організації щодо посилення присутності у ЗМІ.

 Тендерна пропозиція має містити такі документи:

1)   Цінова пропозиція,

2) Опис досвіду проведення медіа-моніторингу для громадських організацій із зазначенням попередніх замовників послуг і їх контактів,

3)  Свідоцтво про державну реєстрацію,

4)  Витяг з Єдиного Державного Реєстру.

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді за електронною адресою office.europewb@gmail.com   з поміткою “Тендер. Медіа-моніторинг” до 23:59 12 лютого 2017 року. Результати тендеру буде оголошено після 15 лютого 2017 року. Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає вищенаведеним вимогам і є найбільш вигідною з точки зору вартості.

Усі питання щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на вказану вище електронну адресу. ГО «Європа без бар’єрів» залишає за собою право звернутися за додатковими роз’ясненнями перед визначенням переможця.

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати