Тренінг “Формування стійкого суспільного запиту на впровадження реформ”

34887486302_387e3b42e3_z

27 травня 2017 року у Києві відбувся тренінг “Формування стійкого суспільного запиту на впровадження реформ” для представників громадських організацій з 6 областей України: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Вінницької, Херсонської й Одеської.

Учасники тренінгу відпрацювали навички збору даних для аналізу реформ у сферах безпеки документів, управління міграцією і кордонами, притулку та протидії дискримінації. Також на тренінгу було представлено методологічні матеріали, розроблені “Європою без бар’єрів”, які містять навчальну інформацію й індикатори моніторингу імплементації реформ.

Тренінг було проведено у рамках проекту «Громадський контроль стійкості реформ, впроваджених у рамках Плану дій з візової лібералізації (ПДВЛ) та Угоди про Асоціацію», метою якого є посилити спроможності регіональних НУО з аналізу політик і здійснення на місцевому рівні контролю за прогресом, досягнутим у рамках візової лібералізації та Угоди про асоціацію.

Проект реалізується у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту “Посилення коаліції РПР”, який впроваджується за підтримки Європейського Союзу

Програма тренінгу

Фотозвіт

Тренінг "Формування стійкого суспільного запиту на впровадження реформ"

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати