ПРОКЛАДАЮЧИ ШЛЯХ ДО БЕЗВІЗОВОЇ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ

Активісти «Європи без бар’єрів» здійснили 8 хвиль моніторингу візової практики країн-членів Європейського Союзу, яким було досягнуто таких цілей:

Вперше узагальнено всі суттєві елементи процедури отримання віз і сформовано рейтинги консульських служб країн-членів ЄС та Шенгенської зони. Масиви даних, отриманих під час досліджень, є важливим джерелом інформації для Спільного комітету експертів України та Європейського Союзу

Обговорення результатів моніторингу, забезпечення зворотнього зв’язку під час Шенгенських зустрічей в Представництві ЄС в Україні з коригуванням окремих елементів візової практики

Здійснено переклад Візового Кодексу ЄС, супроводжений коментарями фахівців з «Європи без бар’єрів»

Запроваджено методологію обрахунку офіційної статистики видачі віз та розроблено рекомендації щодо усунення існуючих прогалин, які були взяти до уваги Європейською Комісією.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати