ЄВРОПА БЕЗ БАР’ЄРІВ У ВІЗОВОМУ ДІАЛОЗІ

Наша організація увійшла до української частини Спільного комітету експертів України та Європейського Союзу з аналізу імплементації Угоди про спрощення оформлення віз. А масиви даних, отриманих під час нашого моніторингу, стали важливим джерелом інформації для комітету.

Експерти ЄББ розробили рекомендації, що доповнили чинну Угоду за рахунок розширення пільгових категорій осіб та права заявників на одержання багаторазових віз, які були повністю імплементовані в новій редакції Угоди в 2013 році.

Активісти Європи без бар’єрів заповнили комунікаційну прогалину між консульствами та заявниками, працюючи в режимі «громадської приймальні». Нами було зібрано та опрацьовано проблемні випадки візових клопотань та надано відповідну консультацію. Розроблено практичні поради ефективного використання Угоди про спрощення оформлення віз, які було поширено та обговорено серед потенційних заявників.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати