ЄВРОПА БЕЗ БАР’ЄРІВ – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ВІЗИ

Наша організація має стійку асоціацію з дослідженнями лише у сфері візової політики. Натомість це не так.

Європа без бар’єрів у співпраці з кіностудією «Доміно продакшн» (Брюссель, Бельгія), підготувала та презентувала документальну стрічку «Незавершена Європа» (трейлер). Для підготовки фільму було взято інтерв’ю у ключових осіб, що творили історію відносин ЄС та Східноєвропейських держав наприкінці  20-го століття. У стрічці було піднято питання: Які причини теперішнього стану відносин між ЄС та країнами Східного Партнерства? Чи були допущені політичні помилки у відносинах ЄС і Східноєвропейськими сусідами, і якщо так, то які? Як слід змінити політику для досягнення успіху двома сторонами?

Кадр з фільму "Незавершена Європа"
Кадр з фільму “Незавершена Європа”

Експерти ЄББ були запрошені до міжнародного проекту від України із дослідження міфів про ЄС та реальність у країнах Східного Партнерства. ЄББ виступила ініціатором презентації результатів дослідження в Україні та Грузії під час зустрічі Форуму громадянського суспільства, що відбулася 2014 року у Батумі.

Зусиллями експертів ЄББ було підготовлено регіональний аналіз прогалин в інституційному та законодавчому потенціалі управління міграційними процесами трьох країн: України, Молдови та Білорусі.

Було підготовлено міграційно-безпекову карту України, яка була презентована в Європейському парламенті (Брюссель).

Організація брала участь у загальноукраїнському дослідженні – «Міграційний профіль України», готувала дослідження у сфері ідентифікаційних документів, зокрема, що стосуються біометричних закордонних паспортів та ID карток.

Також ЄББ брала участь у міжнародному проекті з транскордонних аспектів свободи пересування, вивчаючи міжнародні стандарти та практичні проблеми на прикладі Білорусі, України та Росії.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати