ВИЗНАННЯ ЄВРОПИ БЕЗ БАР’ЄРІВ ТА ЗАПИТ НА ЕКСПЕРТИЗУ

З 2009 року, експерти організації входили до Спільного комітету експертів (українська частина) з питань імплементації Угоди про спрощення оформлення віз.

З 2013 по 2015 рік представники ЄББ очолювали «візово-міграційну» підгрупу в рамках 1-ї Робочої групи Форуму громадянського суспільства країн Східного Партнерства.

Ірина Сушко на сцені 7-ї зустрічі ФГС СхП
Виконавчий директор ЄББ Ірина Сушко (ліворуч) на сцені 7-ї зустрічі ФГС СхП

У 2015 році, Європа без бар’єрів очолила Організаційний комітет з підготовки 7-ї щорічної зустрічі Форуму громадянського суспільства країн СхП, що вперше відбулася у Києві.

Представники організації входять до громадських та експертних рад Державної міграційної служби України, Комітету з питань європейської інтеграції ВРУ, Департаменту консульської служби та Департаменту ЄС МЗС України, Урядового офісу з питань європейської інтеграції.

2014 року ЄББ стала ключовим партнером Міжнародної Організації Міграції в Україні (МОМ) в рамках проекту МІГРЕКО, спрямованого на дослідження у сфері управління міграцією та кордонами.

Європа без бар’єрів є однією із засновниць Офісу зв’язку аналітичних центрів у Брюсселі.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати