АСОЦІАЦІЯ «ЄВРОПА БЕЗ БАР’ЄРІВ»

В 2009 році Європа без бар’єрів стала ініціатором створення однойменної асоціації (консорціуму) незалежних громадських організацій та аналітичних центрів з усієї України, що фахово займаються візово – міграційною політикою. Географічно організації-учасники представляють міста (регіони), де розташовані консульські установи країн ЄС: Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Ужгород, Луцьк, Харків, Вінниця

Асоціація консолідувала зусилля громадських активістів та експертів, спрямованих на усунення перешкод свободи пересування в Україні. Учасники ініціативи здійснювали ексклюзивне дослідження – моніторинг візової практики країн-членів ЄС та займались адвокаційною роботою зі впровадження змін у візовій практиці ЄС.

За 5 років спільної роботи, члени Асоціації здійснили:

  • Оцінювання динаміки візово-міграційної практики країн Європейського Союзу в Україні.
  • Підготовку рекомендацій щодо уніфікованих вимог для отримання шенгенських віз, що були частково враховані стороною ЄС, зокрема в частині переліку документів.
  • Встановлення конструктивного діалогу з консульствами в містах, де базуються партнери.
  • Моніторинг практики перетину кордону, зокрема роботу «Єдиного вікна» в період Євро 2012. Рекомендація ЄББ щодо запровадження спільного контролю була взята до уваги адміністрацією прикордонної служби

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати