Вікторія Бондаренко

ir

Кандидат економічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту ДВНЗ «Ужгородський національний університет»; експерт громадської організації «Центр стратегічного партнерства».

Стаж наукової та педагогічної роботи – 12 років. Опубліковано 52 наукові та навчально-методичні праці. Брала участь у виконанні наукових досліджень та проектів, що пов’язані з місцевим розвитком територій, прикордонною інфраструктурою, життєздатним розвитком фірми.

Основна сфера наукових інтересів: економічний розвиток прикордонних територій, децентралізація, життєздатність фірми, моніторинг та діагностика бізнес-процесів.

Контакти: viktoriya.bondarenko@gmail.com

Співпраця у проектах:

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати