Міфи про ЄС та реальність у країнах Східного Партнерства

1-0hbBivmVLbyDxSHPYeHb9Q12

Експертами організації було підготовлено аналітичний звіт «Сім типових міфів про Європейський Союз».

Результати проекту і аналітичний звіт були представлені на круглому столі на тему: «Європейський Союз в міфах та реаліях: погляд країн Східного Партнерства».

В рамках круглого столу експерти з країн Східного Партнерства презентували найбільш типові міфи європейської інтеграції, що впливають на порядок денний зовнішньої та внутрішньої політики відповідних країн та шляхи їхнього подолання.

1-QvpIq-RKvIBcsRNaDeZVTQ

У заході взяли участь: Денола Чкартішвілі — Грузинська асоціація за реформи (GRASS), Грузія; Степан Грігорян — Аналітичний центр із глобалізації та регіонального співробітництва (ACGRC), Вірменія; Корнел Чуря — Інститут розвитку і соціальних ініціатив (IDIS, Viіtorul), Молдова;Леонід Калітеня, Центр соціальних інновацій, Ірина Сушко — ГО «Європа без бар’єрів», Україна, Девід Стулік, прес-атташе ЄС в Україні, Представництво ЄС в Україні, Київ, Україна, Всеволод Ченцов, директор Департаменту Європейського Союзу МЗС України, Жослен Гітон, радник з економічних питань Представництва ЄС в Україні.

Підтримка: Міністерство закордонних справ Чеської Республіки, Фонд Фрідріха Еберта

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати