Партнери

 

 

52_main

Міжнародний фонд «Відродження»

Київ

Міжнародний Фонд “Відродження” (МФВ) є однією з перших доброчинних організацій, створених для сприяння розвиткові відкритого й демократичного суспільства в Україні. 
МФВ є основним і найдавнішим партнером “Європи без бар”єрів” з моменту започаткування ініціативи, підтримуючи проекти з громадського моніторингу візових практик країн ЄС в Україні, сприяння реформам, спрямованим на скасування віз, та відповідної незалежної експертизи, інформаційно-роз’яснювальної роботи в Україні та країнах-членах ЄС.
 

batory

969340_558208164230833_1287841815_a

 Фундація Стефана Баторія

Варшава

Фундація Стефана Баторія – це незалежна організація, створена в 1988 році американським фінансистом і філантропом Джорджом Соросом та групою польських демократичних діячів 80-х років.  
Фундація Стефана Баторія є ключовим партнером “Європи без бар’єрів” у діяльності міжнародної коаліції “За безвізову Європу” та у спільній роботі над проектом “Індекс візової лібералізації Східного партнерства”
 

 

logo 

SIDA (Шведське агентство з міжнародного розвитку)

Стокгольм

Шведське агентство з міжнародного розвитку – урядове агентство, яке підпорядковується Міністерству закордонних справ Швеції та відповідальне за надання допомоги країнам, які будують демократичне урядування, розвивають громадянське суспільство та просувають цінности свобод, у тому числі свободи пересування.
Агентство було засноване у 1995 році в м. Стокгольм, Швеція. 
 

zalewski2

Павел Залевський

Депутат Європейського Парламента від партії Громадянська Платформа (Польща). Віце-голова Комітету з міжнарнодної торгівлі Європарламенту.
Виступає партнером заходів “Європи без бар”єрів”, що відбуваються в стінах Європейського Парламенту і поза ним.
 

 

 

 logo11

Група 484

Белград 

Група 484  – сербська неурядова організація, створена в 1995 році з метою підтримки  біженців з сімей, що шукали притулку в Сербії.
 Група 484 проводила активну аналітичну, адвокаційну  діяльність у  міграційно – візовій сфері, що в результаті сприяло прийняттю рішення скасувати візовий режим для громадян Сербії з боку Європейського Союзу в грудні 2009 року. 
“Європа без бар’єрів співробітничає з Групою 484 заради вивчення та запозичення кращого досвіду країн Західних Балкан заради скасування візових режимів для України та інших країн Східної Європи.
 

 

PASOS-logo

PASOS

Прага

PASOS – неприбуткова організація, зареєстрована у Празі, Чеська Республіка, що є всеєвропейською мережею аналітичних центрів.

Діяльність PASOS спрямована на заохочення і захист демократії, прав людини і цінностей відкритого суспільства.

Спільно з PASOS нами було здійснено перший порівняльний аналіз готовності країн Східного Партнерства до спрощення та повного скасування візових режимів у відносинах з ЄС.

  

 

European Stability Initiative(2)

 Європейська ініціатива стабільності (ESI)Берлін – Брюссель – Стамбул

Європейська ініціатива стабільності (ЕSІ) є некомерційним дослідницьким і політичним інститутом, створеним заради поглибленого аналізу проблемних питань з метою забезпечення стабільності і процвітання в Європі. 

ESI здійснювала експертне та публічне супроводження процесів візової лібералізації для країн Західних Балкан, запровадивши іноваційні методи незалежного моніторингу та лобіювання, які нині використовуються нами по відношенню до України та інших країн Східної Європи. 

 

 

 

Центр європейської політики

 Центр європейської політики (EPC)

Брюссель

Центр європейської політики (EPC) є незалежним, некомерційним мозковим центром, діяльність якого присвячена питанням європейської інтеграції. EPC працює у сфері європейської і глобальної політики з метою забезпечення своїх членів і широкої громадськості  швидкою, якісною інформацією та аналізом, як політики Європейського Союзу, так і процесів глобальної політики. Центр покликаний сприяти збалансованому діалогу між різними групами її членів, які охоплюють всі аспекти суспільно-економічного життя.

Центр європейської політики є незмінним партнером “Європи без бар’єрів” у проведенні публічних заходів у Брюсселі, у роботі із європейськими інституціями та їхніми офіціними особами.

 

 

 

Аналітичний центр із глобалізації та регіонального співробітництва (ACGRC)

Єреван

Аналітичний центр з глобалізації та регіонального співробітництва (ACGRC) ? це мозковий центр та суспільний рух, що спрямовані на просування демократичних цінностей, зміцнення громадянського суспільства і верховенства права у Вірменії, розвиток вільної ринкової економіки, регіональної інтеграції і мирного врегулювання регіональних конфліктів.

Спільно з Центром ми проводимо публічні заходи у Вірменії, поширюємо інформацію щодо кращих практик, напрацьованих “Європою без бар’єрів” в Україні та за її межами.

 

 Black Sea Trust

 Чорноморський Фонд регіонального співробітництва

Black Sea Trust

Фонд є проектом German Marshall Fund, що сприяє громадськими ініціативам та неурядовим організаціям у чорноморському регіоні.

Фонд надає підтримку адвокаційній діяльності “Європи без бар”єрів”, спрямованій на формування позитивної суспільної думки в Європі на користь скасування візових режимів

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати