Моніторинг впровадження біометричних технологій у візово-міграційній практиці

1-0hbBivmVLbyDxSHPYeHb9Q6

Найбільшим досягненням проекту можна вважати впровадження рекомендацій, розроблених експертами ЄББ щодо оптимізації роботи з аплікантами при оформленні закордонних біометричних паспортів, а саме:

– Полегшено процедуру оформлення документів шляхом запровадження електронної черги для заявників

– Подолано корупційний елемент незаконного стягнення з громадян додаткових коштів при оформленні закордонних паспортів шляхом виведення працівників ДП «Документ» з приміщень відділень ДМС.

– Оптимізовано та покращено візуалізацію довідкової інформації для заявників

В рамках проекту виявлено тенденції у візовій політиці країн ЄС та Шенгену у порівнянні з попереднім періодом. Зібрано та систематизовано інформацію щодо ситуації навколо збору консульствами біометричних даних з заявників.

Було розроблено:

  • Аналітичний звіт за результатами дослідження візової практики країн Шенгену, Рекомендації консульським установам щодо оптимізації роботи з заявниками, Рекомендації Європейській Комісії та Представництву ЄС щодо організації роботи з консульськими установами та заявниками.
  • Аналітичний звіт за результатами дослідження практики видачі закордонних паспортів, Рекомендації відділенням ДМС щодо оптимізації роботи з заявниками.

  • Інфографіка з рейтингом візової практики
  • Інфографіка з рейтингом практики видачі закордонних паспортів

  • Презентація результатів Моніторингу оформлення закордонних біометричних паспортів ДМС м. Києва

 

Підтримка: МФВ, Європейська програма

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати