Посилення участі українських НУО в київському Форумі Східного Партнерства

1-0hbBivmVLbyDxSHPYeHb9Q9

Метою проекту було сприяти якісній підготовці та проведенню Форуму Східного Партнерства у Києві через посилення організаційного та ресурсного потенціалу Робочої групи з організації Форуму країн Східного Партнерства.

Форум Східного Партнерства — щорічне зібрання делегатів від 6-ти країн Східного Партнерства та Європейського Союзу. Вперше з моменту утворення ініціативи Східного Партнерства, Форум відбувся у Києві з 19 по 21 листопада 2015 року. Участь у ньому взяли представники 236 неурядових організацій. «Просуваючи реформи у часи випробувань», — таким було гасло цьогорічного зібрання.

1-zHZGhcJkicDAHCN9f2xp2g

На правах організації — господаря Форуму, Українська Національна Платформа Східного Партнерства , до якої входить майже 200 організацій України, заздалегідь була залучена до організаційної та змістовної роботи з підготовки заходу.

Ознайомитися з документами, фотографіями та підсумками Форуму можна за посиланням.

Промова виконавчого директора ЄББ Ірини Сушко на відкритті Форуму

Підтримка: МФВ, Європейська програма

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати