Посилення управління міграційними процесами і співпраця у сфері реадмісії у Східній Європі (MIGRECO)

1-0hbBivmVLbyDxSHPYeHb9Q10

Експертами було підготовлено аналітичний звіт «Регіональний аналіз прогалин в інституційному потенціалі управління міграційними процесами, Україна», який окрім аналізу управління міграційними процесами в регіонах України містить рекомендації відповідним органам державної влади в Україні щодо подолання виявлених недоліків у міграційній політиці.

Проект мав на меті зміцнити партнерство та практичну співпрацю між відповідальними за питання міграції органами державної влади та українським громадянським суспільством задля підтримки відкритого й широкого діалогу з питань міграції та спільного реагування на міграційні виклики. Ключовим неурядовим партнером MIGRECO в Україні була «Європа без бар’єрів».

У рамках проекту було підготовлено аналітичні звіти “Регіональний аналіз прогалин в інституційному потенціалі управління міграційними процесами (Україна)” українською та англійською мовою.

Українська версія


Англійська версія

Підтримка: Представництво ЄС в Україні, Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (МОМ)

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати