Українсько-іспанський міграційний вектор: переваги та ризики в контексті візової лібералізації Україна-ЄС

1-0hbBivmVLbyDxSHPYeHb9Q28

У рамках проекту ГО «Європа без бар’єрів», у співпраці з Центром міжнародних зв’язків, Барселона (CIDOB), презентувала результати дослідження «Українсько-іспанський міграційний вектор: переваги та ризики в контексті візової лібералізації».

Експерти ЄББ відстоювали позицію, згідно з якою вихідці з України не становлять загрозу для громадської безпеки Іспанії, натомість їх можна розглядати як міграційний ресурс для іспанського ринку праці, що відповідає його реальним потребам.

1-AjGWamVlUI0NvHSnYgvwlQ

Результати дослідження були публічно обговорені за участі CIDOB таInstytut Wschodni в Барселоні за участі почесного президента CIDOB, колишнього генсека НАТО та високого представника ЄС з питань зовнішньої політики Хав’єра Солана, голови комітету з питань Європейської інтеграції ВР України Бориса Тарасюка, депутата Європарламенту від Польщі Павла Коваля та наукового директора Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександра Сушка.

Підтримка: МФВ, Європейська програма

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати