Президент Віктор Янукович має намір до кінця 2010 року добитися безвізового режиму з Євросоюзом для українців. Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі 5 каналу.
"Підняти рівень життя українців до європейського. У цьому полягає перша і головна суть нашої європейської інтеграції, про яку президент сьогодні дуже багато говорив…", – зазначила вона.
"Я думаю, що на цьому шляху п’ятирічному чи десятирічному. Навіть, якщо це буде через 10 років все одно буде добре… Першим кроком буде знесення віз", – додала Герман.












