1 жовтня румунська сторона відкриє чотири міжнародні пункти перетину кордону: «Руська – Ульма», «Дяківці – Раковець», «Красноїльськ – Вікову де Сус» і «Клімеуць – Біла Криниця».
Західна інформаційна корпорація
Пункт перетину «Шепіт – Ізвоареале Сучевей» після здійснення необхідної реконструкції також набуде міжнародного статусу. Про це було домовлено під час українсько-румунської зустрічі експертів з питань поновлення функціонування пунктів пропуску через спільний державний кордон, що тимчасово призупинили свою діяльність 11 березня поточного року, – повідомили у прес-службі ОДА.
Сторони очолювали заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Михайло Гайнічеру й уповноважений представник договірно-правового департаменту МЗС Румунії Лівіу Думітру.
Окрім цього, українська сторона висловилась щодо необхідності прискорення підписання угоди про місцевий прикордонний рух, оскільки після укладання відповідних угод з Польщею, Словаччиною та Угорщиною це питання лишається неузгодженим тільки з румунською стороною.












