Уряд України затвердив план заходів з виконання другої фази лібералізації візового режиму з країнами Європейського Союзу.
Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак.
«Учора було затверджено програму переходу до другої фази безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом», – заявив О. Семерак на прес-конференції в четвер у Києві, пише Інтерфакс-Україна.
Окрім цього, він повідомив, що уряд створив урядовий комітет з питань євроінтеграції, який очолив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. О. Семерак спрогнозував, що перше засідання комітету може відбутися 22 серпня.
Джерело: Західна інформаційна корпорація












