Анатомія кордону: громадська оцінка практик перетину кордону України та нормативних новацій

kordonМетою проекту є одержати комплексну оцінку практики перетину кордонів України її громадянами та іноземцями заради підвищення рівня мобільності громадян України та формування більш дружньої для іноземців політики в’їзду, зокрема – виявити та дослідити масштаб проблем, з якими стикаються громадяни України, країн-членів ЄС і країн “міграційного ризику” при перетині державного кордону й оцінити нову систему біометричної верифікації та ідентифікації іноземців.

У рамках проекту буде розроблено методологію збору даних про практику перетину кордону, що включить  опитування громадян України та іноземців щодо їх досвіду перетину кордону та спостереження за роботою пунктів пропуску.  Збір даних буде проведено на 22-х пасажирських і автомобільних пунктах пропуску у 5 регіонах України (на кордоні з Польщею, Словаччиною, Румунією, Угорщиною, Росією).

Також команда проекту проведе аналіз законодавства у сфері управління кордонами.

За результатами дослідження буде створено аналітичний звіт з рекомендаціями, який пройде верифікацію шляхом консультацій зі стейкхолдерами відповідних органів влади України, Польщі, Словаччини та Румунії.

Підтримка: Міжнародний фонд “Відродження”, Європейська програма

Термін: лютий-жовтень 2018 року


ПРОДУКТИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ ПРОЕКТУ

Анатомія кордону: незалежний моніторинговий звіт

Вплив безвізу і основні скарги під час перетину кордону (інфографіка)

Рейтинг дружності пунктів пропуску на західному кордоні (інфографіка)

Огляд стратегічних документів у сфері інтегрованого управління кордонами

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати