Дотримання прав людини на кордоні під час пандемії коронавірусу

Метою проєкту є проаналізувати проблеми мобільності під час перетину державного кордону України та розробити проєкти рішень для відповідальних органів влади.

Цільовою групою проекту є громадяни України та іноземці, які перетинали або планують перетинати державний кордон України та лінію розмежування/адмінмежу з тимчасово окупованим АР Крим і ОРДЛО, зокрема шукачі притулку в Україні, особи без громадянства, жителі прикордонних районів, внутрішньо переміщені особи (ВПО), жителі тимчасово окупованих територій.

Проєкт реалізується у рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. Змісті думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заходах проєкту є виключною відповідальністю ГО “Європа без бар’єрів” і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.


01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати