Покращення доступності візово-міграційних сервісів для людей з інвалідністю

1-0hbBivmVLbyDxSHPYeHb9Q

Метою проекту було підвищити доступність біометричних послуг і запобігти дискримінації людей з інвалідністю. В рамках проекту було зібрано і проаналізовано дані з консульських відділень і візових центрів 23-х країн ЄС і Шенгенської зони, а також 14 територіальних підрозділів Державної міграційної служби України в Києві.

У результаті проекту було проведено круглий стіл за участі людей з інвалідністю, представників громадських організацій інвалідів, Представництва ЄС в Україні та консулів країн Шенгену (відео з круглого столу).

На круглому столі було презентовано:

Аналітичний звіт

Відкрити файл PDF

Читати на Slideshare

Найкращі практики обслуговування осіб з інвалідністю та рекомендації

Відкрити файл PDF

Читати на Slideshare

Фотовиставка «Буденність як виклик»  — 12 фото, що показують головні бар’єри, з якими стикаються люди з інвалідністю подаючи документи для отримання візи та закордонного паспорту в Україні.

Петиції до Державної міграційної служби, консульств країн Шенгену та Представництва ЄС в Україні.

Підтримка: Посольство Королівства Норвегії в Україні

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати