Безвізовий режим. Чого й коли чекати

Питання безвізового режиму для України має от-от потрапити до порядку денного Європарламенту – як тільки буде вирішено питання механізму призупинення безвізових режимів і погоджено позиції європейських інституцій. Після Європарламенту рішення має ухвалити Рада ЄС.

Цього року Європарламент проведе три серії засідань з 21 листопада до кінця року (останній сесійний день – 15 грудня), а Рада ЄС збиратиметься 14 днів, при цьому у деякі дні засідатиме про дві конфігурації Ради, а засідання деяких конфігурацій триватимуть по два дні. Останнє засідання – 19 грудня.

“Європа без бар’єрів” зібрала та виклала в стислій графічній формі  все, що відомо про процедуру ухвалення рішення щодо безвізового режиму для України станом на початок листопада 2016 року.

infografika2

 

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати