Креативна освіта молоді заради відповідальної мобільності

Crhsy1233Проект включає серію інноваційних та творчих освітніх заходів для української молоді, спрямованих на запобігання нелегальній міграції, використанню нелегальних посередницьких фірм та перевищенню терміну перебування в країнах Вишеградської четвірки.

У рамках проекту ЄББ спільно з партнерами з неурядових організацій V4 проведе освітні ігри та тренінги для молоді, щоб навчити їх правилам про законні пересування, проживання та роботу в країнах Вишеграду, а також правильне використання безвізового режиму.

Головною цільовою групою проекту є українська молодь у віці 17-25 років, випускники школи, студенти та випускники вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ, які мають намір виїхати за кордон, отримати або продовжити навчання у країнах V4.

Заходи проводяться у 4 містах Західної України: Луцьку, Львові, Ужгороді, Мукачеві.

У рамках проекту планується розробити календар з інформацією про подорожі до країн V4, паспортні обкладинки з девізом проекту та анімований відеокліп. Проект реалізується громадською організацією “Європа без бар’єрів” за підтримки Вишеградського фонду і уряду Нідерландів. У проекті беруть участь чотири партнерські організації з країн V4 (список) та українські організації з мережі “Подорожуй відповідально“.

Стежити за оновленнями можна на сайті проекту.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати