Креативна освіта молоді заради відповідальної мобільності – Європа без бар’єрів

Креативна освіта молоді заради відповідальної мобільності

Crhsy1233Проект включає серію інноваційних та творчих освітніх заходів для української молоді, спрямованих на запобігання нелегальній міграції, використанню нелегальних посередницьких фірм та перевищенню терміну перебування в країнах Вишеградської четвірки.

У рамках проекту ЄББ спільно з партнерами з неурядових організацій V4 проведе освітні ігри та тренінги для молоді, щоб навчити їх правилам про законні пересування, проживання та роботу в країнах Вишеграду, а також правильне використання безвізового режиму.

Головною цільовою групою проекту є українська молодь у віці 17-25 років, випускники школи, студенти та випускники вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ, які мають намір виїхати за кордон, отримати або продовжити навчання у країнах V4.

Заходи проводяться у 4 містах Західної України: Луцьку, Львові, Ужгороді, Мукачеві.

У рамках проекту планується розробити календар з інформацією про подорожі до країн V4, паспортні обкладинки з девізом проекту та анімований відеокліп. Проект реалізується громадською організацією “Європа без бар’єрів” за підтримки Вишеградського фонду і уряду Нідерландів. У проекті беруть участь чотири партнерські організації з країн V4 (список) та українські організації з мережі “Подорожуй відповідально“.

Стежити за оновленнями можна на сайті проекту.

01030 Київ, Україна
Вул.. Володимирська 42, оф.21
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів».

(С) 2016-2017 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати