Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки

magazine-806073_1920-1024x683Проект спрямований на поширення у популярних засобах масової інформації детальних і аргументованих даних про нове трудове законодавство у країнах V4, методи легального працевлаштування, джерела статистичних даних та експертної інтерпретації.

Міжнародна команда дослідників з України, Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини створить довідник «Міфи та стереотипи про українську трудову міграцію до країн Вишеградської четвірки», що охопить медійний образ трудової міграції з України у ЗМІ 5 країн, аналіз найбільш поширених помилок і міфів, надасть джерела довірених даних для журналістів, державних службовців і публічних осіб, які мають намір публічно висловлюватися на тему трудової міграції.

Проект включає семінар-презентацію для українських журналістів та експертів у Києві за участю іноземних співавторів путівника і серію презентацій у столицях країни V4.

Також “Європа без бар’єрів” координуватиме конкурс матеріалів про трудову міграцію до країн V4 для українських журналістів у 3 категоріях: найкращий текст, відео або телепрограма, радіопрограма або подкаст.

Термін: лютий-червень 2019

Підтримка: Міжнародний Вишеградський фонд


ПРОДУКТИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ ПРОЕКТУ

Оголошено результати конкурсу матеріалів про трудову міграцію

Міфи і факти про українську трудову міграцію до країн Вишеграду

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати