Пошук оптимальних моделей управління кордонами для поліпшення роботи кордонів України з країнами ЄС

Ефективність управління кордоном залежить від багатьох чинників, зокрема і від моделей управління. Оскільки питання інфраструктури, під’їзних шляхів, сервісних зон, утримання пунктів пропуску, їх будівництво та реконструкція належать до компетенції різних органів влади, що працюють на кордоні, постає необхідність у проведенні аналізу існуючої моделі управління кордоном та пошуку кращих практик на прикладі інших країн.

Головною метою проєкту є розробити рекомендації щодо змін в системі управління кордоном з аналізом кращих практик і моделей управління кордонами країн ЄС та країн, що межують з Україною.

Буде описано «українську модель» та порівняно її з моделями в таких країнах як Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Молдова, Естонія. Опис моделі управління включатиме перелік суб’єктів управління кордонами, механізми координації та комунікації між ними. Окрім цього буде проаналізовано механізм планування і фінансування утримання і розбудови прикордонної інфраструктури.

Підтримка: Міжнародний фонд “Відродження”

Термін: липень 2021-лютий 2022

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати