Посилення діалогу з питань управління кордонами між громадськістю та органами влади

Сфера управління кордонами традиційно сприймається як закритий безпековий напрямок політики, в якому не має місця для демократичної участі громадськості. У 2019 році Урядом України було схвалено Стратегію з інтегрованого управління кордонами до 2025 року, що передбачає горизонтальну співпрацю з усіма стейкхолдерами кордону.

Проте залучення представників громадянського суспільства прикордоння до управління кордонами все ще залишається новим та невідпрацьованим питанням. Місцеві громади не знають, яким чином вони можуть долучитись до вирішення питань, пов’язаних з кордоном.

Проєкт покликано налагодити діалог між суб’єктами управління кордонами та представниками громад прикордоння (Волинська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Одеська області) і започаткувати обмін фаховою інформацією з питань кордону.

Проєкт передбачає низку онлайн-зустрічей і дискусій за участі представників органів центральної влади та місцевих громад, результати та висновки яких буде опубліковано у відкритому доступі, а також низку медійних матеріалів на тему кордону.

Підтримка: Міжнародний фонд Відродження

Термін: січень-липень 2021 року

Фото:Josh Calabrese on Unsplash

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати