Ірина Сушко

Виконавчий директор

Сфера діяльності: досліджує питання свободи пересування, візово-міграційної політики між Україною та ЄС, є експертом з питань візової лібералізації

Народилась на Кіровоградщині, 40 років, отримала вищу освіту за фахом «історія та народознавство», працювала за фахом в Університеті економіки та права «КРОК». З 2001 року керувала проектною діяльністю в аналітичному центрі – ЦМКЗПУ, в рамках якого було запроваджено єдині в Україні моніторингові дослідження з питань візової політики Європейського Союзу.

В 2009 році Ірина стає співзасновницею організації «Європа без бар’єрів», що фахово займається дослідженнями за напрямками «мобільність», «підтримка реформ у сфері безпеки та громадського порядку», «управління міграцією і кордонами» та здійснює адвокаційну діяльність у сфері свободи пересування осіб.

Ірина брала участь у створенні та діяльності Міжнародної коаліції «За Європу без віз» та з 2015 року є її лідером. Є  постійним експертом 2-х міжнародних проектів: Індекс європейської інтеграції  країн Східного Партнерства (СхП) та Індекс візової лібералізації країн Східного Партнерства (СхП).  З 2015 року була обрана Національним Координатором Української Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства та входить до Керівного комітету ФГС СхП.

Керує організацією з 2009 року

envelope  isushko.ewb@gmail.com

facebook  fb.com/iryna.sushko.5

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати