Вивчення та пошук актуальних інструментів урегулювання трудової міграції з України в умовах пандемії COVID-19

Метою проєкту є вивчити та запропонувати актуальні інструменти врегулювання трудової міграції з України в умовах пандемії COVID-19.

За законом, питаннями трудової міграції можуть займатися Міністерство соціальної політики, Мінекономрозвитку, ДМС, Кабінет міністрів, центральні органи виконавчої влади, місцеві адміністрації та органи місцевого самоврядування. Крім того, до окремих питань залучені Міністерство освіти, Нацбанк, Міністерство юстиції, Міністерство закордонних справ, МВС, Держстат. Разом з цим, функції органів влади розпорошені та неузгоджені.

Загалом ситуація свідчить, що в цілому бракує розуміння трудової міграції як окремої сфери державної політики.

У рамках проєкту буде проведено низку інтерв’ю з трудовими мігрантами та експертами, проаналізовано досвід врядування трудової міграції в інших країнах, та нормативно-правову базу в Україні.

Термін: жовтень 2020 – лютий 2021

Підтримка: Міжнародний фонд Відродження

Фото: Malte Luk з Pexels

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати