Аналітична доповідь “Політика протидії дискримінації у рамках ПДВЛ та поза ним”

large

Експерти Громадської ініціативи “Європа без Бар’єрів” представили аналітичну доповідь на тему “Політика протидії дискримінації у рамках ПДВЛ та поза ним”.[do action=”anounce”/]

Експерти пропонують короткий огляд законодавчої бази Європейського Союзу у сфері запобігання та протидії дискримінації, звертаючи увагу на питання сфери дії, визначення форм дискримінації, захищених ознак, застосування спеціальних заходів, доказування та відшкодування.

Взявши до уваги європейський досвід, експерти досліджують проблеми реалізації політики щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні, аналізуючи чинну законодавчу базу та вказуючи на рекомендації міжнародних інституцій, зокрема, ООН, Ради Європи та ЄС, стосовно її покращення.

Експерти звертають особливу увагу на питання виконання Україною критеріїв Плану дій з візової лібералізації з ЄС у частині ухвалення всеохоплюючого антидискримінаційного законодавства, аналізуючи, зокрема, законопроект №2342 від 19.02.2013 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні”, який викликав значний резонанс та неоднозначне ставлення в українському парламенті та суспільстві.

Ознайомитися з аналітичною доповіддю можна тут:

Anti-Discrimination Policy in and out the Framework of VLAP

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати