Аналітичний бриф за результатами опитування Ініціатива «Шляхи солідарності»: дослідження експертної думки

З метою створення альтернативних логістичних маршрутів для підтримки України та країн, що потребують її експортної продукції, 12 травня 2022 року запрацював план дій Ініціативи Європейської комісії «Шляхи солідарності», який передбачав термінове усунення транспортних затримок та поліпшення сполучності між ЄС та Україною.

Попередні оцінки роботи Ініціативи виявили прогрес та водночас труднощі у логістиці, координації роботи, а також організації процесу експорту зерна та іншої сільськогосподарської продукції. 

В ході напрацювання рекомендацій для удосконалення виконання завдань «Шляхів солідарності» експертами «Європа без бар’єрів» за сприяння Ініціативи «За чесну і прозору митницю» було проведено дослідження думки незалежних експертів, дотичних до управління кордонами, щодо успіхів, проблем та очікувань від Ініціативи.

Отримати розуміння, чи співпадає бачення експертів ЄББ  та стейкхолдерів Ініціативи з думками незалежних експертів, – було основним завданням дослідження, проведеного протягом 22-29 січня 2023 року.

В опитуванні взяло участь 15 експертів, які дали відповіді на 6 запитань, завдяки чому були отримані наступні результати.

Детальніше в аналітичному брифі за результатами консультацій зі стейкхолдерами: Півроку «Шляхів солідарності»: чи всі готові до розбудови?

Матеріал підготовлено в рамках проєкту ««Антикризове управління кордонами та підтримка українських мігрантів»» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати