Станом на 23 серпня безвізовим режимом скористалися 200 тисяч громадян України.
Про це повідомляє сайт Державної прикордонної служби.
При цьому понад 76 тисяч з них (38%) користувалися авіаційним транспортом.
Найбільше українці подорожували за безвізом до Польщі та Угорщини (разом 90 тисяч).
“Всього з початку безвізу зафіксовано 57 відмов нашим громадянам у перетині кордону, переважна більшість з яких через не підтвердження мети поїздки та порушення європейського міграційного законодавства під час попередніх поїздок”, – сказано в повідомленні.
Таким чином, відсоток відмов складає 0,0285%. Нагадаємо, після першого місяця безвізу рівень відмов складав 0,05%.
Підписуйтеся на наш канал у Telegram












