З наступного вівторка українці їздитимуть до Чехії за спрощеними короткостроковими візами. Про це УНН повідомляє з посиланням на “Радіо Прага”.
Як повідомив прес-секретар чеського МЗС Іогана Грогова, українці, які мають чеське коріння, молоді люди до 26 років та пенсіонери старші 60 років будуть звільнені від платежів за оформлення віз.
“Якщо людина зможе довести своє чеське походження, то їй може бути надана чеська мультивіза з річним терміном дії”, додала Грогова.
За її словами, це не пов’язано з недавніми проханнями волинських чехів, котрі живуть в Україні.
Нагадаємо, близько 40 сімей етнічних чехів просило Чехію допомогти їм повернутися додому на більш вигідних умовах, але отримало відмову.












