Схема набуття громадянства України

Інфографіка схематично зображує основні інстанції та етапи 4-х типів набуття громадянства України:

  1. Набуття громадянства України за територіальним походженням
  2. Прийняття до громадянства України
  3. Набуття громадянства України за територіальним походженням для осіб, які живуть за кордоном
  4. Прийняття до громадянства України для осіб, які живуть за кордоном

Відкрити інфографіку (PDF)

Інографіку створено на основі даних дослідження політики і процедур, пов’язаних із набуттям громадянства та перебуванням іноземців в Україні. Ознайомитися з повним текстом дослідження “Політика імміграції: аналіз процедур і законодавчі новели в Україні” можна за посиланням.

Інфографіку створено ГО «Європа без бар’єрів» у рамках проекту «Громадська оцінка й адвокація змін до державної політики надання громадянства», що реалізовується під егідою Української Національної Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках  грантового компоненту проекту «Громадська синергія»

Дивіться також: Чи виконується в Україні Закон “Про зовнішню трудову міграцію”

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати