Громадська оцінка й адвокація змін до державної політики надання громадянства

0008Метою проекту є провести комплексне дослідження державної політики надання громадянства України та сприяти реалізації прозорої міграційної політики з урахуванням досвіду країн-членів ЄС, налагодити сталий діалог між громадськістю та органами влади.

У рамках проекту буде проведено аналіз законодавства і судової практики у даній сфері, порівняльний аналіз практики надання громадянства у країнах ЄС (Польщі та Чехії), інтерв’ювання іноземців із досвідом легалізації в Україні щодо проблем державної політики надання громадянства, аналіз висвітлення теми громадянства у ЗМІ, низку консультацій з представниками органів державної влади.

Підсумком роботи стане аналітичний звіт щодо процедури та політики набуття громадянства України з рекомендаціями для органів державної влади та інших стейкхолдерів.

Підтримка: Проект виконується під егідою Української Національної Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках  грантового компоненту проекту «Громадська синергія»

Термін: червень 2018 – січень 2019


ПРОДУКТИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ ПРОЕКТУ

Круглий стіл “Політика і практика громадянства в Україні”. Текстовий звіт

Статус закордонного українця отримали 10 тисяч осіб

Схема набуття громадянства України

Політика імміграції: аналіз процедур і законодавчі новели в Україні

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати