Інформаційні матеріали до дебатів “Кримськотатарська автономія у складі України: яким буде новий Крим?”

Публічні дебати «Кримськотатарська автономія у складі України: яким буде новий Крим?» відбулися в інформаційній агенції Укрінформ 23 червня.

Захід організовано ГО «Європа без бар’єрів» в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Учасники: народний депутат України, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, експерт Інституту демократії ім. Пилипа  Орлика, експерт з корінних народів Наталя Беліцер, керівник програм розвитку Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко, перший заступник Міністра з інформаційної політики Еміне Джеппар, експерт БФ «Майдан закордонних справ» Юрій Смєлянський.

Скачати матеріали:

Кримськотатарська автономія (інформаційно-аналітичний матеріал)

Інфографіка_1

Інфографіка 2

Програма заходу

Читати на Slideshare:

Інфографіка “Становище кримськотатарського народу та права корінних народів”

Прес-реліз “Створення кримськотатарської автономії не несе загрози суверенітету України”

Прес-реліз “Робота над змінами до Конституції щодо Криму може початися за тиждень-півтора”

Кримськотатарська автономія у складі України (інформаційно-аналітичний матеріал)

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати