Аналітичний звіт “Перспектива візової лібералізації як імпульс до внутрішніх реформ в Україні”

“Європа без бар’єрів” публікує аналітичний звіт “Перспектива візової лібералізації як імпульс до внутрішніх реформ в Україні” та візуальні матеріали, презентовані під час адвокаційної поїздки до Берліна.

Аналітичний звіт

Читати

Відкрити файл PDF

Інфографіка “Як Україна стає безпечнішою на шляху до візової лібералізації?”

Читати

Відкрити файл PDF

Дискусія «Безвізовий режим для України: опції та імплікації» відбулася в Берліні у п’ятницю, 8 липня, у приміщенні Німецького товариства зовнішньої політики (DGAP). У ній взяли участь українські експерти з ГО «Європа без бар’єрів», Центру протидії корупції, інших організацій-членів платформи Реанімаційний пакет реформ, політики, представники європейських громадських організацій і аналітичних центрів.

Захід проведено у рамках проекту «Адвокація реформ, останні кроки зі впровадження безвізового режиму» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Скачати прес-реліз події у PDF

Нагадаємо, раніше на сайті ЄББ було опубліковано інфографіку “Ключові факти міграційної безпекової карти”.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати