Ірина Сушко стала членом Міжвідомчої групи з питань інтегрованого управління кордонами

Виконавчу директорку ГО “Європа без бар’єрів” Ірину Сушко під час установчої зустрічі Міжвідомчої робочї групи з питань інтегрованого управління кордонами (ІУК) було включено до персонального складу групи.

Відповідне рішення підтримали учасники зустрічі, повідомляє Урядовий портал.

Як повідомила очільниця групи, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, міжвідомча робоча група до кінця червня має напрацювати і подати на розгляд Уряду проект Стратегії інтегрованого управління кордонами. Для цього десять міністерств і центральних органів виконавчої влади, компетенція яких охоплює управління кордонами, мають протягом місяця подати свої пропозиції до проекту майбутнього документа.

На першому засіданні робоча група також затвердила основні напрями діяльності у сфері інтегрованого управління кордонами і схвалила структуру майбутньої Національної стратегії та плану заходів з її реалізації.

До складу групи увійшли Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал, в. о. Голови Державної фіскальної служби Олександр Власов, директор Міжнародно-правового департаменту Адміністрації Державної прикордонної служби Олександр Панченко, представники МВС, МЗС, Мінфіну, Мінінфраструктури, Держпродспоживслужби, ДМС, СБУ, РНБО, а також представники Євросоюзу – заступник Голови Представництва ЄС в Україні Анніка Вейдман, представник групи підтримки України Френк Пол, директор Департаменту Європейського та міжнародного співробітництва Європейського Агентства прикордонної та берегової охорони Frontex Гоец Брінкман та очільник групи радників ЄС, керівник Митної служби Фінляндської Республіки Антті Хартікайнен.

30 січня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 83 «Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами».

До цього створити таку групу рекомендували як представники ЄС (проект Twinning), так і “Європа без бар’єрів” у своїх аналітичних документах.


Додаткові матеріали:

Створено Міжвідомчу робочу групу з питань ІУК. Чому це важливо

Огляд стратегічних документів у сфері інтегрованого управління кордонами

Анатомія українського кордону. Незалежний моніторинговий звіт


Фото: Урядовий портал

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати