Існують два рівноцінні виміри безвізу, – Ірина Сушко

Безвізовий режим не вичерпується перевагами вільної мобільності, його досягнення –  ще й важливі реформи всередині України.

Про це розповіла виконавчий директор ГО “Європа без бар’єрів” Ірина Сушко під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі під назвою “Безвіз Yes. Що далі?”.

“Існують два рівноцінні виміри безвізу. Один важіль – мобільність, другий – обсяг змін, пов’язаний з початком модернізації важливих державних напрямків політики у сфері безпеки і протидії корупції”, – вважає вона.

Наступними завданнями громадянського суспільства Ірина Сушко вважає експертний супровід громадян у контексті безвізових подорожей, підписання Угоди про Спільний авіаційний простір, вирішення питань, пов’язаних з мобільним зв’язком і транспортними умовами подорожування.

“Супутні завдання безвізу: робота у сфері просування експертної підтримки громадянам, підписання Угоди про Спільний авіаційний простір (“Відкрите небо”), питання, пов’язані з мобільним зв’язком і транспортними умовами”, – пояснила вона.

Також вона нагадала про необхідність протидіяти хибним міфам і стереотипам про функціонування безвізового режиму.

“Громадський сектор також має зосередити свої зусилля на наданні правової допомоги тим, хто цього потребує, та на розвінчування міфів, фейків і викривлень щодо безвізового режиму”, – додала Ірина Сушко.

Інші учасники заходу:

Ірина Бекешкіна, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Альона Гетьманчук, директор Інституту Світової Політики

Сергій Сидоренко, головний редактор «Європейської правди»

Гліб Вишлінський, виконавчий директор «Центру економічної стратегії»

Ознайомитися з виступами інших учасників дискусії можна на сайті Українського кризового медіацентру, або переглянувши повний відеозапис дискусії.


Фото УКМЦ


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати