Конференція “Трудові права, умови праці українських трудових мігрантів у країнах ЄС і вплив пандемії COVID-19 на трудову міграцію”

Виконавча директорка “Європи без бар’єрів” Ірина Сушко долучиться до багатостороннього обговорення ситуації українських трудових мігрантів у ЄС, організованого Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

Конференція відбудеться в місті Одеса у середу, 19 серпня 2020 року.

Під час обговорення розглянуть теми впливу трудової міграції до країн ЄС на ринок праці і зайнятість в Україні, зміни у ринках праці України та ЄС через пандемію, порушення прав трудових мігрантів з України.

Також буже презентовано дослідження «Трудові права, умови праці українських трудових мігрантів в країнах ЄС та вплив пандемії COVID – 19 на трудову міграцію».

В роботі Конференції візьмуть участь представники профспілкових організацій будівельників та національних профспілкових об’єднань з Польщі, Естонії, Швейцарії, Литви, Грузії, Молдови і Білорусії (ZOOM – зв’язок), та також керівники обласних організацій Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України і експерти.

Запрошені представники Міжнародної організації праці (МОП), Міжнародної організації з міграції (МОМ), Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державного центру зайнятості, Державної служби України з питань праці, Державної міграційної служби України, Федерації профспілок України, Професійної спілки робітників морського транспорту України, Академії будівництва України, представники Одеської облдержадміністрації, Одеського міського центру зайнятості, організацій роботодавців області, компаній – посередників з працевлаштування за кордоном.

Для тих, хто не зможе бути присутнім особисто – можливо буде підключитися через ZOOMз 11:00 за Києвом.

Програма заходу

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати