Конференція у Львові «Річниця Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: підсумки та подальші кроки»

asdfg2м!!!!джж

18-19 грудня 2015 року у Львові відбулася конференція з європейської інтеграції  «Річниця  Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: підсумки та подальші кроки» в якій прийняла участь представник Української Національної платформи Ірина Сушко.

Під час конференції  були обговоренні питання стратегічного бачення розвитку України і європейського шляху  та підбиті підсумки першого року імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2015 році.

Під час зустрічі  був оприлюднений звіт підготовлений Урядовим офісом з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України на тему: «Звіт про виконання порядку денного асоціації та Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом».

Мета цього заходу було підвищення обізнаності у питаннях регіонального розвитку і децентралізації, транскордонного співробітництва, а також обговорення ролі громадянського суспільства у сфері європейської інтеграції України.

Дана конференція є чудовим зразком співпраці Урядового офісу з представниками громадськості.

20151218_1139561-150x150

Із програмою конференції можна ознайомитись тут:

–  українською
–  англійською

Джерело: Національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати