Візова політика країн ЄС в Україні

Видання містить результати громадського моніторингу діючих норм та правил візової практики країн ЄС та Шенгену України впродовж 2012 року.Публікація пропонує незалежну оцінку виконання існуючих договорів у відносинах Україна-ЄС, насамперед Угоди про спрощення оформлення віз та Візового Кодексу ЄС.

Видання містить результати громадського моніторингу діючих норм та правил візової практики країн ЄС та Шенгену України впродовж 2012 року. Публікація пропонує незалежну оцінку виконання існуючих договорів у відносинах Україна-ЄС, насамперед Угоди про спрощення оформлення віз та Візового Кодексу ЄС.

Видання включає науково обгрунтовані дані та оцінки динаміки візової практики ЄС в Україні у порівнянні з попередніми роками (2008-2011),а також містить аналіз позитивних та негативних тенденцій в окремих складових візової практики.

Для комплексного аналізу візової політики ЄС в Україні дослідження, окрім даних громадського моніторингу містить також аналіз  офіційної статистики видачі віз консульськими установами ЄС щодо України у  співвідношенні третіх країн. Така статистика  розміщена на офіційній сторінці ЄК (http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/policies/borders-and-visas/visa-policy/index_en.htm)

Варто зазначити, що деякі консульські установи спростували  окремі показники офіційних даних ЄК. Задля збалансованого викладу інформації, публікація містить  згадані спростування із зазначенням даних, наданих представниками консульств.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати