Прокладаючи шлях до співпраці з ЄС: матеріали дискусії у Брюсселі

Європа без бар’єрів” публікує аналітичний звіт Українські реформи у сфері візової лібералізації та міграційної політики: прокладаючи шлях до співпраці з ЄС, підготований спільно з аналітичним центром CEDOS, і представлений під час відкритої дискусії у Брюсселі 4 липня.

Скачати документ у форматі PDF (англійською мовою)

Аналітична записка Надання Україні безвізового режиму як друге дихання для встановлення ефективної міграційної політики (англійською мовою)

Скачати PDF

Нагадаємо, 4 липня у приміщенні Центру європейських студій імені Вілфреда Мартенса (Wilfried Martens Centre) у Брюсселі було проведено відкриту дискусію щодо питань візової лібералізації та міграційної політики України за участі українських і європейських аналітиків.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати