Результати проекту MIGRECO: «Зміцнення управління міграцією та співпраця із реадмісії у Східній Європі»

Page2

ГО «Європа без Бар’єрів» публікує результати проекту, реалізованого спільно із Міжнародною організацією з міграції, за підтримки Європейської комісії.

Аналітичний звіт містить регіональний аналіз прогалин в інституційному потенціалі управління міграційними процесами в Україні. Разом з тим аналітичний звіт включає рекомендації відповідним органам державної влади в Україні щодо  подолання виявлених прогалин у міграційній політиці України.

Проект мав на меті зміцнити партнерство та практичну співпрацю між відповідальними за питання міграції органами державної влади та українським громадянським суспільством задля підтримки відкритого й широкого діалогу з питань міграції та спільного реагування на міграційні виклики. Ключовим неурядовим партнером MIGRECO в Україні була «Європа без бар’єрів».

Дивитись документ повністю ви зможете тут

 

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати