Сіньхуа. Безвізовий режим – нові можливості та виклики для України

Матеріал китайського новинного агентства Сіньхуа про підписання регуляції ЄС щодо надання Україні безвізового режиму з коментарем аналітика “Європи без бар’єрів” Катерини Кульчицької (російською мовою).

Цитата:

“аналітик громадської організації “Європа без бар’єрів” Катерина Кульчицька побоюється того, що лібералізація візового режиму може привести до збільшення кількості відмов у в’їзді в ЄС через низьку обізнаність українців про правила перетину кордонів Євросоюзу і перебування на його території. “Ми очікуємо, що деякі особи не візьмуть з собою в поїздку біометричний паспорт, відповідні супровідні документи, які підтверджують мету поїздки та умови перебування за кордоном”, – пояснює К. Кульчицька. На думку експерта, для вирішення цієї проблеми українська влада повинна проводити активну роз’яснювальну кампанію, особливо в центральній і східній частинах країни, жителі яких виїжджають за кордон значно рідше, ніж їхні співвітчизники з західних регіонів”


Підписуйтеся на наш канал у Telegram

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати