Сприяння реалізації ефективної візової політики України

Проект спрямовано на сприяння прозорості та дружності візової політики України щодо громадян понад 100 країн – як тих, хто можуть отримувати українські електронні візи, так і тих, хто проходить поглиблений контроль під час отримання візи як громадяни «країн міграційного ризику». Також ціллю проекту є аналіз кращих практик візової політики країн Шенгенської зони і Східного партнерства.

У рамках проекту має бути виявлено і проаналізовано основні перепони, з якими стикаються іноземці, які оформлюють українські візи, і розроблено рекомендації для вдосконалення процедур на основі результатів польового дослідження й аналізу досвіду країн Шенгену і Східного партнерства. Рекомендації буде прокомуніковано для органів влади і ЗМІ.

Термін: березень – серпень 2019

ПідтримкаПроект виконується під егідою Української Національної Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках  грантового компоненту проекту «Громадська синергія»


ПРОДУКТИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ ПРОЕКТУ

Поїхали в Україну? Як візова політика доганяє і не може догнати свій час

Круглий стіл “Візова політика України в контексті європейских цінностей, бізнесу і безпеки”

ПОДІЇ

Круглий стіл “Візова політика України в контексті європейських цінностей, бізнесу і безпеки”

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати