Стейкхолдери “Відкритого кордону”

Робоча група «Відкритий кордон» була створена українським урядом 1 червня з метою розвитку західного держкордону та участі у переговорах з країнами-сусідами щодо співробітництва під час здійснення спільного прикордонно-митного контролю у пунктах пропуску.

Робота даної РГ, насамперед, спрямована на інституційну підтримку розвитку українсько-польського кордону та оперативне вирішення проблем на ньому6. Але також очікується, що успішний досвід співпраці буде поширено на пропускні пункти з іншими державами-сусідами з ЄС, що вже частково відбувається, зокрема на українсько-румунському кордоні. Заходи за участі даної РГ мають назву проєкту «Відкритий кордон».

Перелік сторін, причетних до проєкту «Відкрий кордон», не є чітко визначеним. З боку України він, насамперед, визначається складом однойменної робочої групи7, голова якої має право одноосібно вносити зміни в перелік учасників у разі потреби. Але список не є вичерпним, оскільки в контексті модернізації пунктів пропуску та впровадження електронної черги на деяких з них, до Проєкту вже долучені ще мінімум 7 стейкхолдерів.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати